Energia

Published on June 6th, 2017 | by Jacek Fior

Nadchodzi Cleantech Revolution Tour – przedsiębiorcy, start-upy, pasjonaci i wątpiący ze świata czystej energii

June 6th, 2017 by  

Kolejna edycja cyklu konferencji organizowana przez portal CleanTechnica zbliża się wielkimi krokami. Cleantech Revolution Tour zaskakuje nowatorską formułą łączenia miast i środowisk. Zaczynamy od połączenia Berlina i Wrocławia już 27-29 czerwca. Później będą jeszcze Warszawa-Łódź, Bratysława-Belgrad i w wersji “solo” Słupsk i Kijów. Robi wrażenie, prawda?

W Berlinie zaczniemy nietypowo od spotkań networkingowych wieczorem 27 czerwca. Następnego dnia przyjdzie czas na prezentacje i dyskusje panelowe z ekspertami, którzy na co dzień wyznaczają kierunki myślenia o zachodzącej na naszych oczach rewolucji energetycznej, motoryzacyjnej i cywilizacyjnej. Popołudniu chętnych przewieziemy Tesla Shuttle do Wrocławia (prawdziwa gratka – liczba miejsc ograniczona), gdzie 29 czerwca czeka nas cały dzień prezentacji i dyskusji w doborowym towarzystwie. Edycja Berlin-Wrocław odbędzie się pod hasłem The Future is Now: Surf the Cleantech €-Wave – porozmawiamy jak i w co zainwestować swój czas i pieniądze w świecie energii odnawialnych.

Planujemy poruszyć następujące tematy:

  • samochody autonomiczne – budowa i rozwój technologii
  • badania rynku klientów samochodów elektrycznych
  • co się dzieje u producentów samochodów w obszarze EV – a dzieje się dużo
  • zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania dzisiaj i w roku 2025
  • baterie do samochodów elektrycznych
  • rynek autobusów elektrycznych w Europie i na świecie
  • Boom na carsharing, ridesharing i taksówki elektryczne (dzisiaj i w roku 2025)
  • Panele słoneczne i magazynowanie energii w Niemczech & Polsce
  • sytuacja prawna dot. i przeszkody elektromobilności  w Polsce
  • rozwój carsharingu & regulacje prawne

Poza tym zapewniamy świetną zabawę, inspirujące rozmowy (to nie tani slogan) i mnóstwo okazji na wymianę kontaktów i nawet nawiązanie współpracy biznesowej. Zeszły rok był niesamowity, a teraz wchodzimy jeszcze poziom wyżej. Zgodnie z głównym założeniem spotkań Cleantech Revolution Tour chcemy pomóc inwestorom, funduszom VC, przedsiębiorcom lub po prostu entuzjastom czystej energii odnaleźć pomysły, w które warto zaangażować czas i fundusze.

Z przyjemnością również ogłaszamy, że po raz kolejny jak partner wydarzenia dołącza do nas Nissan! oto szacoowne grono naszych kluczowych partnerów Tesla Shuttle, Nissan, Janom, GreenWay, EV Volumes, The Beam, ELMO Carsharing oraz EV Obsession.

Wieczorem 28 czerwca dzięki Tesla Shuttle będziemy mogli zapewnić transport z Berlina do Wrocławia – zgodnie z zasadą kto pierwszy ten lepszy! To kolejna okazja do  ciekawych spotkań, rozmowy i kontaktów biznesowych. Zaproście osoby, z którymi chcecie przejechać Teslą kilkaset kilometrów.

Wszystkie szczegóły dotyczące miejsca, czasu, biletów, a przede wszystkim prelegentów znajdziecie na stronie cleantechrevolution.co. Do zobaczenia we Wrocławiu i Berlinie.

Comments

comments

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,


About the Author

Na co dzień pracuje w Better Horizons pomagając narodom się porozumieć:-) Kiedy nie pracuje, pomaga innym zrozumieć dlaczego energia odnawialna jest przyszłością i jaką frajdą jest prowadzenie samochodu elektrycznego. Samozwańczy redaktor portalu cleantechnica.plLeave a Reply

Back to Top ↑